روش های بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

امروزه متأسفانه تبلیغات زیادی در فضاهای مجازی برای بزرگ کردن الت وجود دارند که در ادامه در رابطه با آنها توضیح خواهیم داد. بزرگ کردن آلت تناسلی به صورت کلی در دو بخش درمان دارویی و جراحی  تقسیم می شود.


درمان دارویی بزرگ کردن الت تناسلی

در ماهواره و برخی عطاری ها داروهایی مانند روغن خراطی، و امثال اینها که در واقع تبلیغات کاذب محض است برای بزرگ کردن آلت تجویز می شوند. کلفت کردن الت تناسلی مکانیسم دارد؛ برای رسیدن به این هدف، باید طول سیلندرها افزایش پیدا بکند.

روش دیگر استفاده از اِکستندر هست (کِشنده) که اینها نیز دستگاه هایی که می کشد صددرصد به شما می گویم اینها هم تبلیغات و دروغ می باشند.

روش دیگر تزریق ژل هست که دوستان این کار را انجام ندهید چون ممکن است همانگونه که روی پوست صورت شما تزریق انجام می گیرد و بعد از یک مدت اثر آن کم می شود اما حس آلتتون برای همیشه از دست میرود این کار را انجام ندهید.

جراحی افزایش طول آلت تناسلی

و اما مورد آخر در رابطه با روش های جراحی است. این مسائلی که عرض کردم مسائل دارویی بود در رابطه با کرم هایی هم که می گویند برای بزرگ کردن و حجیم  کردن آلت تناسلی از همگی دروغ است. گول اینها را نخورید و اما در رابطه با بزرگ کردن آلت تناسلی به روش جراحی تنها یک روش هست آن هم  میاییم لیگامان آویزان کننده آلت را می زنند چه اتفاقی می افتد وقتی که این کار را انجام میدهید آلت بصورت لخت و شل می می افتد و دیگه وقتی که سفت هم بشود توانایی بلند کردن آلت را ازدست می دهید و در نتیجه همه کسانی که اینکار را انجام دادند پشیمون از این کار هستند و متأسفانه راه برگشت هم وجود ندارد و لذا اگر طول آلت تناسلی شما تا در حالت نعوظ 9 سانت هست طبیعیی می باشد. طول واژن خانم ها بیش از 7 سانت نیست و هرچه قدر هم آلت بزرگ باشد برای خانم دردناکتر می باشد.

مشکل مسائل روحی روانی است.

اکثر این مسائل روحی- روانی و کاذب هست باز هم می گویم که دوستان گول این تبلیغات را نخورید و همه ی این کارهایی که الان برای بزرگ  کردن و حجیم کردن آلت تناسلی متأسفانه در فضای مجازی و در فضاهایی که پشتیبانی علمی ندارد گفته می شود دروغ هست و من خواهش می کنم که کاری نکنید که بعداً پشیمانی سودی نداشته باشد. و نکته آخر اینکه هیچ موقع آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید. چطور قد ما یکسان نیست آلت تناسلی افراد متفاوت است و لذا اگر یک حالت نرمالی داریم که در حالت نعوظ بین 9 سانت و در بیشترین حالت 16 سانت طبیعی می باشد. کمتر از این و بیشتر از این بزرگتر از این افراد دچار مشکل می شوند. اینها را دیگر ما مجبوریم با روش هایی که مجبور هستیم درمان بکنیم که برای افراد سالم اصلاً توصیه نمی شود.

دکتر حسین کرمی متخصص اورولوژی ،مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی

شما می توانید از طریق قسمت پرسش از دکتر سوالات خود را مطرح نمایید.

درخواست فوری نوبت زگیل تناسلی 09351142080

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
درحال دریافت اطلاعات
× درخواست نوبت فوری
پرسش از دکتر