از دکتر بپرسید

عارضه کلاهک آلت تناسی - پرسش 14189

 • تصویر کاربر مهدی شنبه ۱۱ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 45 زگیل تناسلی مردان
  با سلام، نزدیک به 4 ماه هست که در ناحیه کلاهک آلت تناسلی برجستگی هایی قرمز رنگ به صورت تک یا ناحیه ای صرفا در سمت روبروی پایین کلاهک دیده شد. موضع ذکر شده بدون خارش و درد است.
  ارتباط جنسی نداشتم و اولین حدسم به علت اصطحکاک بوجود امده بین کلاهک و موی شرمگاه که پس از اصلاح مو تیز شده هنگام مالش طولانی به صورت خوابیده دمر به قصد لذت جنسی بوده است
  1. تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۰( 3 ماه پیش)
   برخی اوقات این رفتار با استفاده از نرم کننده های دست مالیده شده بر روی کلاهک و قرار گرفته در نایلون صورت می گرفته و بعضا هم صرفا با استفاده از کاندوم بدون نرم کننده بوده است.
   این رفتار بعضا در ماه 1 تا 3 بار تکرار شده و در گذشته هم به شکل های مشابه صورت گرفته ولی هیچ علایم و عوارضی را بوجود نیاورده بود.
   با توجه به خواص پماد آ+د پس از مصرف قریب به 5 بار طی یک ماه گذشته به این صورت که پس از آغشته کردن آلت به پماد در شب با پوشاندن نایلون بر روی آن تا صبح ، علایم به نسبت کمی بهبود یافته و تصاویر مربوط به امروز است.

   پس از 2 ماه از اولین مشاهده عارضه، عارضه مشابه ولی با تفاوت های ظاهری در مچ یک دست به صورت جوش های قرمر که باز بدون خارج و درد است دیده شد و پس از گذشت 2 ماه تعداد جوش ها زیادتر و در دست دیگر هم به همان اندازه بوجود آمد.
   در خصوص مچ دست دو حدس را میزنم، اول اصطحکاک مچ دست بر روی میز کار، که به مدت حداقل 10 ساعت در روزی پشت سیستم مشغل به کار با کامپیوتر هستم، یا وجود ضدعفونی کننده در سطح میز، دوم در 6 ماه گذشته خشکبار زیادی از جمله: پسته، گردو،بادام، بادام زمینی، تخمه کدو، تخمه آفتابگردان به عنوان تنقلات به میزان تقریبا 30 گرم در روز از هرکدام به همراه خرما و مویز مصرف شده (این موارد تغییرات غذایی اخیر بوده)
   همچنین حساسیت به بند ساعت رو شامل نمیشه چرا که بیش از 1 سال هست که مچ بند سلامتی می بند رو استفاده میکردم و اخیرا به مدت 3 ماه است با توجه به علایم استفاده نمیکنم. و هیچ موردی از حشره گال در اتاق خواب، زیر تخت، در ملحفه دیده نشد و هیچ کدام از اعضای خانواده این علایم را ندارند

   با توجه به شرایط کرونا فعلا به پزشک مراجعه نکردم.
   از صبر و توج دکتر کرمی گرامی پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم .
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   پماد اریامسینولون و کلوتریمازول هر ۸ ساعت
  3. تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   ممنونم
   1. پماد به صورت همزمان مصرف شود بطوریکه ترکیب شود یا با فاصله باشد؟
   2. همین 2 پماد برای دست هم استفاده شود؟
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۱ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   با هم ، تریامسینولون و کلوتریمازول ، بله
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
درخواست فوری نوبت زگیل تناسلی 09351142080
× درخواست نوبت فوری