درمان زگیل تناسلی زنان و مردان

از دکتر بپرسید


61
زائده گوشتی

سلام اقای دکتر میخواستم بدونم این زائده گوشتی در الت تناسلی من چی هستن نه ترشح داره نه خارش ؟ مشاهده پاسخ دکتر
62
Hpv

سلام من حدود ۱۰ سال پیش روی دو تا ران هام به صورت قرینه دو تا برامدگی کوچک دیدم و تا حدود یک سال پیش دکتر پوست رفتم برای اینکه برشون دارم دکتر دید گفت این زگیل تناسلیه ولی جای دیگه از بدنم نبود و اون رو سوزوند ولی هنوز خیلی خیلی ریز مونده .اول اینکه اون هم باید بسوزونم و دوم اینکه چون ازمایش نفرستاد از کجا میتونم مطمین شم اچ پی وی بوده ید خیر؟
ممنون میشم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
63
اذیت جنسی در کودکی

عرض ادب و احترام .
آیا شخصی که در کودکی فقط با دست مورد اذیت جنسی قرار گرفته باشد در بزرگسالی مبتلا به زگیل خواهد شد؟ یا اگر امکان وجود زگیل باشد در همان کودکی ظهور خواهد کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
64
ضایعه درون کلیتوریس

سلام وقت شمابخیر
من داخل کلیتوریسم هنگام شستن یه چیزهای برجسته ای شبیه غده احساس میکنم ولی وقتی با آینه نگاه میکنم هیچی معلوم نمیکنه، انگار داخل گوشت هستن، جدیدا زیر پوست ناحیه نوک کلیتوریسم یه چیزی شبیه یه جوش چرکی که سرش بازه دراومده که موقع رابطه جنسی سوزش داره و وقتی نوک کلیتوریسم رو برعکس میکنم داخل آینه این زائده برام قابل مشاهده هست، کوچک و یه مقداری چرکی هستش
مشاهده پاسخ دکتر
65
زگیل

از وقتی که یادمه از تقریبا دوران بلوغ یه زائده ی گوشتی کوچیک در زیر کلاهک التم بوجود اومد و طی چنر سال شاید ۶ ۷ سال ژائده اای کوچتر در اطرافش و دور الاتم دیده میشن که حس میکنم بعضیاشون زیر پوست هستند و برامده ان زگیل
اقای دکتر اموان داره زگیل باشن ؟
مشاهده پاسخ دکتر
66
زگیل تناسلی

با سلام واحترام
بنذه خانم و30ساله هستم/حدود 5ماه پیش دانه های ریز برجسته ای در ناحیه تناسلی مشاهده کردم که با مراجعه به پزشک زنان زگیل تناسلی تشخیص داده شدوکرایوتراپی انجام شد همچنین تست hpv درپاپ اسمر هم انجام دادم که منفی بود/سوالم این است که ایا در حال حاضر واکسن برای من لازم است؟ایا راهی هست که بفهمم ویروس hpv هنوز در بدنم هست یا اینکه به کل از بدنم خارج شده؟در ضمن همسرم الوده نشده ایا واکسن برای ایشون لازم است؟همسرم31 سال دارد
مشاهده پاسخ دکتر
67
زگیل تناسلی

باسلام و احترام
همسرم چند ماه پیش دچار زائده هایی در پایین ناحیه تناسلی شد که پس از مراجعه به پزشک این زائده ها فریز شدند و تست پاپ اسمیر نیز از ایشان گرفته شد که جواب hpv آن منفی بود . من نیز دچار زائده هایی شدم که عکس خودم و همسرم را خدمتتان فرستادم. حال واکسن گاردسل برای من و همسرم تجویز میشود؟ و نیز عکس مربوط به آلت من این زائده ها چیست و برای همسرم چه چیزی تجویز میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
68
درمان تبخال تناسلی

ایا درمان با قطره " هفت بح" ر که تبخال را درمان میکند امکان پذیر است
این قطره جدید در طب سنتی به بازار آمده و در شیراز تولید میشود . از خیلی ها نتیجه آن را ظرف مدت 2 روزه شنیده ام . آیا شما در مورد این دارو شنیده اید . آیا نتایج آن را تایید میکنید.
ببخشید هیچکدام از اطلاعات شخصیم صحیح نیست
مشاهده پاسخ دکتر
69
دانه سفید داخل واژن

سلام ببخشید لطفا کمک م کنید من مجرد هستم و تا حالا رابطه ای نداشتم متوجه این دانه سفید رو واژ ن م شدم
تو رو خدا به من بگید این چی ه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
70
زگیل تناسلی

اقای دکتر من از شما سوال کردم که آیا اینها (به پیوست عکس) اینها زگیل تناسلی هستن ک شما فرمودید: " اگه رابطه آلوده داشته اید بله اگر نداشته اید نه . "
آیا ممکن است اینها اصلا زگیل نباشن چون من فقط یکبار رابطه مشکوک داشتم
یا مثلا به خاطر عدم رعایت بهداشت باشه
اقای دکتر آیا واقعا بیمار خیلی خطرناک و کشنده ای و چگونه باید فهیمد کهHPV مبتلا شدم
اقای دکتر ضمنا برای درمان باید چیکار کنم
ممنوم
دعای هیرم بدرقه راهت
مشاهده پاسخ دکتر
شماره تماس مطب :۲۲۶۴۲۷۴۴ / ۲۲۶۴۷۴۰۴