انواع جوش ناحیه تناسلی + عکس

دانه های قرمز جوش مانند در ناحیه تناسلی، نوعی عارضه پوستی است که به دلیل برخی اختلالات در قسمت‌های مختلف آلت تناسلی مردانه و زنانه به وجود می‌آید. این جوش‌ها به‌ طور طبیعی قرمز رنگ و قلمبه‌ بوده و همراه با درد، سوزش و خارش است. در صورت وجود جوش هاي ملتهب قرمز در ناحيه تناسلي، باید برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کرد.

عکس جوش ناحیه تناسلی زنان

عکس جوش سفت و دردناک واژن
عکس جوش لبه داخلی واژن
عکس جوش تناسلی در زنان
عکس برجستگی جوش مانند در ناحیه تناسلی زنان

 

علل وجود جوش ناحیه تناسلی

دلایل متعدد و بسیاری از قبیل عفونت‌ها، بیماری‌های مقاربتی، حساسیت و اختلالات خود ایمنی در مورد این دانه ها و جوش‌ها در ناحیه تناسلی موجود است. عمده‌ترین دلیل جوش هاي ملتهب قرمز در ناحيه تناسلي مربوط به عفونت‌ها است که برخی از آن‌ها در ادامه ذکرشده است:

جاک ایچ

نوعی عفونت قارچی پوست در ناحیه کشاله‌ها است که جوش‌های آن قرمزرنگ، خشک و همراه با خارش و حتی ممکن است به‌صورت تاول باشد.

جاک ایچ

دایپر راش

نوعی عفونت قارچی پوست است که در کودکان به دلیل گرما و رطوبت پوشک به وجود می‌آید. این جوش‌ها قرمزرنگ، خشک و ممکن است به‌صورت تاول باشد.

دایپر راش

عفونت قارچی واژینال

نوعی عفونت قارچی بوده و در ناحیه تناسلی زنان به وجود می‌آید و به دلیل مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها است. این جوش‌ها قرمزرنگ بوده و همراه با خارش، ورم و ترشحات سفید واژینال است.

قارچ واژن

ملاسکوم کانتاجیوسوم

نوعی عفونت ویروسی بوده و به‌صورت جوش‌های تکی و سفت است. این جوش‌ها ممکن است به‌صورت متورم و همراه با خارش باشد.

مطلب پیشنهادی: درمان زگیل تناسلی

ملاسکوم کانتاجیوسوم

بالانیتیس

نوعی عفونت که به دلیل عدم رعایت بهداشت و بر روی سر آلت تناسلی یا حشفه به وجود می‌آید. این جوش‌ها همراه با خارش، قرمزی و ترشح است.

بالانتیس

عفونت‌های انگلی یکی دیگر از عوامل جوش در ناحیه تناسلی هستند:

شپش ناحیه تناسلی

شپش، حشرات بسیار کوچکی هستند که با تخم‌گذاری در ناحیه تناسلی افزایش می‌یابند. این حشرات از طریق رابطه جنسی از فردی به فرد دیگر سرایت می‌کند. این عامل به‌طور عمده در افراد نوجوان مشاهده می‌شود و موجب خارش و سوزش در این ناحیه می‌شود.

مطالب مرتبط: علائم زگیل تناسلی در زنان

شپش ناحیه تناسلی

شپش بدن

شپش بدن با شپش ناحیه تناسلی متفاوت بوده و همچنین بزرگ‌تر هستند. معمولاً این نوع شپش‌ها در داخل لباس و روی پوست هستند و از خون تغذیه می‌کنند. شپش بدن موجب جوش‌های همراه با خارش بر روی پوست می‌شوند.

شپش بدن

گال

جوش‌های پوستی خارش‌داری هستند که عامل آن کرم‌های بسیار ریزی هستند. این کرم‌های کوچک از طریق سوراخ کردن پوست باعث خارش شدید به در هنگام شب می‌شوند.

گال

حساسیت و اختلالات خود ایمنی نیز از عوامل جوش در ناحیه تناسلی هستند که عبارت‌اند از:

التهاب پوستی

نوعی جوش است که به دلیل اتصال آلرژی به پوست یا محرکی مانند برخی مواد شیمیایی به وجود می‌آید. لاتکس که به‌طور عمده در کاندوم به کار می‌رود، به‌عنوان نوعی آلرژی می‌تواند باعث جوش در ناحیه تناسلی شود.

آلرژی به لاتکس

پسوريازيس‌

نوعی اختلال پوستی است که دلیل و علت آن تاکنون مشخص نشده است اما برخی پزشکان آن را نوعی اختلال خود ایمنی می‌دانند. این عامل می‌تواند موجب جوش‌های صورتی‌رنگ فلس مانند و همراه با خارش در هرجای بدن شود. پسوريازيس‌ در مردان باعث سوزش در ناحیه تناسلی می‌شود.

پسوریاسیس

لیچن پلانوس

موجب جوش‌های پوستی خارش‌دار می‌شود. پزشکان در مورد علت اصلی آن مطمئن نیستند اما حساسیت و اختلالات خود ایمنی را از دلایل آن می‌دانند. این عامل موجب سوزش در ناحیه تناسلی می‌شود.

آرتريت‌

سندرم ریتر یا آرتريت‌ نوعی التهاب است که در واکنش به عفونت‌های باکتریایی مانند كلاميديا، سالمونلا و شيگلا به وجود می‌آید. كلاميديا باعث ترشح ناحیه تناسلی می‌شود.

آرتريت‌

بیماری‌های مقاربتی از دلایل احتمالی جوش در ناحیه تناسلی است و در افرادی دیده می‌شود مقاربت جنسی ناسالم دارند.

 • هرپس تناسلی یا تبخال تناسلی : ویروسی است که موجب جوش‌های دردناک و سوزناک در ناحیه تناسلی می‌شود.

تبخال تناسلی

زگیل تناسلی

عامل آن ویروس انسانی پاپيلوما است. جوش‌های آن کوچک و گوشتی رنگ بوده و همراه با خارش هستند.

زگیل تناسلی 1

سيفيليس‌

نوعی بیماری باکتریایی است که در اثر ارتباط جنسی منتقل می‌شود. این عامل می‌تواند موجب ایجاد جوش‌های بدون خارش در قسمت‌های مختلف بدن شود.

سیفلیس

روش تشخیص جوش های تناسلی

اولین مرحله پیش از شروع درمان، تشخیص توسط پزشک است. فرآیند تشخیص نیز شامل یک یا همه مراحل ذیل است:

 • بررسی فیزیکی: در بررسی فیزیکی زخم، جوش و یا زگیل و هرگونه آسیب مانند قرمزی و ترشح به‌وسیله پزشک بررسی می‌شود. پزشک همچنین دیگر قسمت‌های پوست به‌عنوان‌مثال بافت انگشتان را که احتمال سرایت آلودگی به آن وجود داشته باشد را بررسی می‌کند.
 • پاک‌سازی: در این قسمت پزشک ترشحات واژینال در زنان و ترشحات موجود در ناحیه تناسلی مردان را پاک‌سازی می‌کند.
 • بیوپسی: پزشک برای تشخیص ممکن است بیوپسی یا تکه‌برداری از محل آسیب را برای فرد تجویز کند. تشخیص پسوريازيس‌ و بیماری‌های قارچی از طریق بیوپسی و تکه‌برداری امکان‌پذیر است.
 • آزمایش خون: هرپس و سيفيليس‌ ازجمله بیماری‌هایی هستند که از طریق آزمایش خون تشخیص داده می‌شوند.

مطلب مرتبط: آیا زگیل تناسلی نشانه ایدز است؟

درمان جوش های ناحیه تناسلی

نحوه درمان با توجه به نوع عامل مشخص می‌گردد. خارش جوش های تناسلی بدون توجه به نوع عامل و از طریق مصرف داروهایی مانند کرم هیدروکورتیزون قابل برطرف شدن است. پزشک نیز برای تخفیف علائم داروهای دیگری تجویز می‌کند. برخی عارضه‌های پوستی نیازی به درمان ندارد و به‌مرورزمان از طریق تمیز نگه‌داشتن محل آسیب بهبود می‌یابد.

# عفونت‌های قارچی واژینال نیز به کمک مصرف داروهای ضد قارچی بهبود می‌یابد.

# درمان سفلیس از طریق مصرف آنتی‌بیوتیک‌های انجام می‌شود.

# زگیل تناسلی تجویز دارو توسط پزشک، برداشتن زگیل از طریق فریز کردن و عمل جراحی امکان‌پذیر است.

# هرپس تناسلی اما غیرقابل‌ درمان بوده و مصرف دارو فقط به کنترل بیماری کمک می‌کند.

# درمان شپش از طریق شستشو محل عفونت در مدت‌زمان مشخصی قابل‌ اجرا است. برای پیشگیری از ابتلا مجدد نیز شستشو لباس و رختخواب با آب گرم توصیه می‌شود.

# گال به کمک کرم و لوسیون های تجویزشده توسط پزشک درمان می‌شود.

# در مورد حساسیت نیز باید از اتصال آلرژی به پوست جلوگیری کرد.

# برای اختلالات خود ایمنی درمانی وجود ندارد اما مصرف بعضی داروها به کنترل بیماری، علائم آن و اختلالات پوستی ناشی از آن مؤثر است.

پیشگیری

پیشگیری از به وجود آمدن جوش در ناحیه تناسلی به‌ خصوص پیشگیری از ابتلا مجدد بستگی به عامل این جوش‌ها دارد. برای پیشگیری از جوش‌هایی که عامل آن بیماری‌های مقاربتی بود، شما می‌توانید:

 • استفاده از کاندوم در زمان مقاربت
 • مقاربت با فرد مطمئن
 • مصرف دارو برای کنترل هرپس

در مورد جوش‌های ناشی از حساسیت نیز شما می‌توانید:

 • استفاده از داروهای آنتی‌هیستامین در موارد حاد
 • عدم استفاده از برخی موادی که ایجاد حساسیت می‌کنند

علاوه بر موارد مذکور، سبک زندگی و رژیم غذایی سالم باعث افزایش سیستم ایمنی می‌شود و بدن را برای مبارزه جوش‌های عفونی توانمند می‌سازد. در صورت هرگونه نگرانی نیز توصیه می‌شود آن را با پزشک خود در میان بگذارید.

جوش ناحیه تناسلی زنان

در رابطه با جوش تناسلی سوالات زیادی پرسیده می شود از جمله اینکه عکس جوش ناحیه تناسلی زنان چگونه است و یا اینکه جوش در ناحیه تناسلی زنان به چه صورت است. برآمدگی های ناحیه تناسلی هیچ گاه خوشایند نبوده و معمولا ناشی از مو های زیر پوستی، التهاب پس از برش تیغ یا موارد دیگر هستند. این برآمدگی ها عامل دیگری نیز دارند که با نام آکنه واژن شناخته می شود.گاهی زگیل تناسلی با این جوش ها اشتباه گرفته میشود اگر فکر میکند نمیتوانید تشخیص بدهید که زگیل دارید یا جوش بهتر است به پزشک مراجعه کنید زیرا عوارض زگیل تناسلی در زنان گاهی میتواند جبران ناپذیر باشد

آکنه واژن چیست؟

آکنه ای که در ناحیه تناسلی و فرج بروز می دهد، دقیقا آکنه نبوده و شباهتی با آکنه های صورت یا دیگر نواحی بدن ندارد. آکنه این ناحیه اغلب نوعی از فولیکولیت است. فولیکولیت به التهاب اطراف فولیکول های مو گفته می شود. این برآمدگی ها می توانند پوستول، پاپول های قرمز و ملتهب یا حتی کیست باشند. هورمون ها در بروز برآمدگی های ناحیه تناسلی همچون ناحیه صورت نقش دارند. برخی زنان در هنگام تغییرات هورمونی، برآمدگی هایی

پوست حساس اطراف فرج و ناحیه تناسلی می تواند مستعد ابتلا به جوش های سر سیاه باشد. پدیدار شدن جوش های سر سیاه بر روی لب های واژن پدیده ای رایج است. منافذ پوست ناحیه تناسلی همچون ناحیه صورت ممکن است مسدود شده و در نتیجه آن جوش هایی پدید آیند. تمامی این برآمدگی های شبیه به آکنه، با مو های زیر پوستی تفاوت دارند.

مو های زیر پوستی در ناحیه تناسلی نسبتا رایج بوده و می توانند به صورت کیست هایی دردناک بروز دهند. تمایز این دو از سطح پوست اندکی دشوار است. ضایعات آکنه برخلاف مو های زیر پوستی در داخل خود حاوی تار مو نیستند. مو های زیر پوستی معمولا پس از اپیلاسیون بروز می دهند. در صورتی که پس از اصلاح مو ها با تیغ و عدم استفاده از کرم های اصلاح برآمدگی هایی به وجود آیند، این موارد بریدگی پوستی بوده و در دسته آکنه ها جای نمی گیرند.

عکس جوش ناحیه تناسلی زنان

عامل بروز این برآمدگی ها در ناحیه تناسلی چیست؟

این برآمدگی ها عوامل مختلفی دارند. فولیکولیت، یکی از این عوامل است که در اثر زمینه ژنتیکی، پوشیدن لباس های بسیار تنگ یا قرار گرفتن در آب و هوای گرم و مرطوب به وجود می آید. در تمامی این موارد، جوش ها هنگامی به وجود می آیند که باکتری در فولیکول مو به دام می افتد.

اپیلاسیون و تراشیدن مو ها نیز می توانند بروز برآمدگی های جوش مانند را تحریک کنند. پوست ناحیه تناسلی حساس بوده و پس از برداشت مو ها به آسانی تحریک و ملتهب می شود. تیغ های اصلاح باید پس از هر 2 تا 3 بار اصلاح تعویض شوند تا از تیز بودن آن ها اطمینان به دست آید. همچنین، جهت پیشگیری از آلودگی به باکتری ها باید در هنگام نگه داری، تیغه به سمت بالا باشد.

جوش ناحیه تناسلی زنان

چگونه می توان هرپس را از دیگر برآمدگی ها تمایز داد؟

با این که بروز برآمدگی های قرمز رنگ بر ناحیه فرج یا لب های واژن می تواند هشدار دهنده باشد اما این موارد معمولا آکنه یا مو های زیر پوستی هستند. بروز زخم های هرپس معمولا با درد و حساسیت همراه است. این زخم ها معمولا دارای عفونت بوده و پس از باز شدن، روی آن ها دلمه تشکیل می شود.

آکنه واژن چگونه درمان می شود؟

در برخی مراکز با استفاده از مواد شیمیایی، پوست ناحیه تناسلی لایه برداری شده و مو های زیر پوستی آزاد می شوند. پزشکان مراجعه به این مراکز را توصیه نمی کنند زیرا اطمینانی از رعایت بهداشت وجود نداشته و استفاده از مواد لایه بردار می تواند سبب تحریک پوست و تشدید مشکل شود. محلول های ضد آکنه ملایم در رفع اغلب برآمدگی های فولیکولی موثر هستند. بنزویل 10 درصد، یک محلول ضد باکتری بسیار موثر است که می توان آن را به صورت روزانه بر ناحیه تناسلی اعمال کرد. دارو ها باید فقط در ناحیه خارجی واژن اعمال شوند.

در صورتی که آکنه ها ناشی از تغییرات هورمونی باشند، مصرف دارو های ضد بارداری مفید خواهد بود. اگر برآمدگی ها مزمن و مخصوصا شبیه به کیست هایی دردناک باشند، باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد. پزشک ممکن است جهت رفع این موارد، دارو های موضعی یا حتی آنتی بیوتیک های خوراکی تجویز کند. لمس کردن یا ترکاندن برآمدگی ها می تواند سبب بروز زخم های باز، عفونت های پوستی و انتقال عفونت های جنسی شود. اگر برآمدگی ها واقعا آزار دهنده هستند، می توان در یک وان پر از آب گرم و نمک اپسوم فرو رفته و ناحیه مبتلا را به صورت دایره وار ماساژ داد.

نتیجه

جوش‌های تناسلی در موارد بسیاری بهبود یافته و سرانجام اثری از آن باقی نمی‌ماند. با مراقبت و رعایت بهداشت انگل و عفونت‌های مقاربتی بهبود می‌یابند. مواردی مانند هرپس تناسلی و اختلالات خود ایمنی نیز از طریق مصرف دارو قابل‌ کنترل هستند. سفلیس اگر به‌ موقع تشخیص داده شود به‌ راحتی و به کمک پنی‌سیلین قابل‌ درمان است اما در صورتی که دیر تشخیص داده شود، آنتی‌ بیوتیک‌ های دیگر نیز تجویز می‌گردد.

3.1/5 - (91 امتیاز)

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر یکی پنجشنبه ۲۷ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 53 مشاهده پرسش
  سلام من هموروئید و شقاق دارم همیشه درد و سوزش رو دارم و چند وقت پیش بالاتر از مقعد هم دچار التهاب شدم و گاهی احساس ترشح سمت مقعدم داشتم (البته مطمئن نبودم عرق هست یا ترشح!) به هر حال از کرم مو بر هم استفاده کردم که سوزشش خیلی زیاد شد وقتی هم که تونستم نگاه کنم قرمزی کامل دیدم و این جوش سر سفید که نگرانم کرد، یکبار فشار دادم دردناک شد اما دفعات بعد با اینکه سرش باز نشده بود اما هرچه فشار میدادم ابدا درد نکرد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۷ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   سلام باید به جراح عمومی مراجعه کنید و از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربر یاس چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 58 مشاهده پرسش
  سلام دکتر
  خسته نباشید
  ببخشید من تا حالا هیچ مدل رابطه ی جنسی نداشتم، حتی در حده معاشقه.
  کمی چاق هستم و قسمت تناسلیم هوا نمیخوره
  نزدیک دو سال هست که لیزر میرم در مطب دکتر و جای معتبر
  الان مدتیه متوجه ضائده هایی روی لبه های واژنم شدم که سفت هستن، نه ترشح دارن نه خارش و سوزش و نه درد ولی استرس گرفتم
  ممکنه اینا زگیل تناسلی باشن؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   خیر زگیل نمیباشند
 • تصویر کاربر sonia دوشنبه ۲۴ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 56 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  من تو ناحیه تناسلیم ی چیزی بوجود اومده خیلی ریزه فقط نمیدونم جوشه یا زگیل چون شبیه گل کلم نیس خارشم ندارم از دیروزه متوجه اش شدم الان دارم از نگرانی دق میکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۴ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   با سلام و احترام لطفا با ذکر مجدد نام و مشکلتون عکس های ضایعات رو آپلود کنید و یا به شماره زیر در واتس اپ بفرستید 09394620321
  2. تصویر کاربر sonia یکشنبه ۲۳ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   من تو واتساپ عکسو براتون فرستادم خاهشا چک‌کنید
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۴ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   ارسال نشده است
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر مینو جمعه ۲۱ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 73 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  این جوش الان چند روزه روی لبهای داخلی واژنم بوجود اومده درد و یکمی هم خارش داره
  خیلی نگرانم
  واسه درمانش چی بزنم خوب بشه ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۱ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   به متخصص زنان جهت پاپ اسمیر مراجعه کنید
  2. تصویر کاربر مینو جمعه ۲۱ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   فقط بهم بگید ممکنه زگیل باشه یا دمل چرکی؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۱ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   احتمال زگیل بودنش کمه ولی حتما پاپ اسمیر دهید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر نسی!! دوشنبه ۱۰ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 83 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقتتون بخیر.
  من تقریبا هفته پیش رابطه داشتم
  بعد ۳-۴ماه،تقریبا رابطه دردناکی هم بود
  بعد ۲روز سوزش و درد از داخل احساس میکنم
  همش پماد و وازلین میزدم میگفتم شاید حساسیته خوب میشه
  امروز فیلم گرفتم دیدم دوتا زائده شاخی داخل واژنمه
  از ترس واقعا حالم بده و نمیدونم کجا برم داخل محل میترسم پیش دکتر برم داستانی درست بشه🤦🏽‍♀️
  داخل سایت نمیشه فیلم رو آپلود کنم
  امکانش هست واتساپ بفرستم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۰ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   با سلام با ذکر مجدد نام و مشکلتان در واتس اپ ویدیو را ارسال کنید 09394620321
 • تصویر کاربر Kiyan شنبه ۱ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 107 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آقای دکتر میشه بگید اینا جوش هستن یا نه چطوری باید درمان کنم قبلا رابطه داشتم و التهاب گرفته بودم چندین آمپول و کرم زدم حل شد اما الان بازم اینا اومده چی هستن ؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۳۱ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   سلام زگیل نیست درمان های قبلی تکرار شود بهداشت جنسی را رعایت کنید
  2. تصویر کاربر Kiyan جمعه ۳۱ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   دکتر من خیلی وقته رابطه ندارم چرا برای خودشون درباره میاد برای خودش خوب نمیشه ؟!
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   احتمالا دوره ی درمان تکمیل نشده است
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Bbbb یکشنبه ۲۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 122 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خاستم ببینم جوش یا زیگیل؟ممنون میشم بگید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   سلام زگیل نیست
  2. تصویر کاربر Bbbb یکشنبه ۲۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   اقای دکتر خودش رفته الان احتیاج نداره برم دکتر واسش ؟
  3. تصویر کاربر Bbbb یکشنبه ۲۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   اقای دکتر خودش رفته الان احتیاج نداره برم دکتر واسش؟
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   نه همراه عزیز زگیل نیست و اقدامی لازم ندارد
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۱۹ شهریور ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 75 مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده یه مدتی میشه یعنی تقریبا ۸ ماهی میشه که اطراف دهانه واژن و نزدیک مقعد ، چندتا جوش ریز میزنه و اولش دردناکه بعد همون حالت سوزش و درد داره وبعد که پماد میزنم پوست ترک میخوره و باز میشه و قرمز رنگه ولی خونریزی و عفونت نداره و خوب میشه . الان به زیر کلاهک ناحیه تناسلی همسرم هم زده . اینا چی هستن ؟؟؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۹ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   عکس بفرستید
 • تصویر کاربر پرهام یکشنبه ۱۹ شهریور ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 94 مشاهده پرسش
  این ضایعه که حدود دو هفته ست در داخل ران من ایجاد شده جوش هست؟
  اوایل روی آن درد میکرد و فشار دادم چرک و کمی خون ازش خارج شد ولی الان هیچ علامتی ندارد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۹ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   سلام جوش است
 • تصویر کاربر آرمان شنبه ۱۸ شهریور ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 62 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام.
  چند ماه پیش یک جوش سرسفید کنار بیضه‌هام شروع به خاریدن کرد. ابتدا خیلی جدی نگرفتم، اما الان که می‌بینم سه-چهارتا شدن، مقداری نگرانم کرده.
  رابطه‌ی جنسی داشته‌م این مدت منتها همیشه محافظت‌شده بوده.
  می‌خاره، اما درد نمی‌کنه. ترشح هم نداره.
  ممنونم از وقتی که می‌گذارید.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۸ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   سلام مشکوک به زگیل باید از نزدیک معاینه بشه و احتمالا کرایو بشه
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر